Moderatorja pranoi urime të shumta

Moderatorja pranoi urime të shumta

Njëra ndër fytyrat më të dashura televizive, Blerona Zeqiri sot feston ditëlindjen e 25-të. Karrierën në RTV21 e nisi në vitin 2009, kur ishte vetëm 14 vjeçe. Qysh nga fillimi i karrierës arriti të fitojë dashurinë e publikut, falë çiltërsisë dhe pozitivitetit që e përcjell.

Ndonëse kjo ditëlindje është më ndryshe se tjerat, familjarët dhe personat e afërt u munduan t’ja bëjnë edhe më të veçantë këtë ditë me urime, duke ia dëshmuar se sa me fat janë që e kanë pranë.

 

Blerona modereon emisionin shumë të pëlqyer “1 Kafe prej shpisë”./21Media