Blerona duket bukur në imazhin e fundit

Blerona duket bukur në imazhin e fundit

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri është njër ndër emrat për të cilët komentohet jo pak në mediat rozë.

Blerona, e cila është moderatore qe një kohë të gjatë, me paraqitjet e saj mbresëlënëse ka arritur që të fitojë numër të madh të fansave edhe në rrjete sociale.

E kur jemi te këto të fundit, moderatorja e njohur e RTV21 pak më parë ka publikuar një imazh të bukur dhe pikërisht nga ambientet e televizionit ku punon.

Me flokë të lëshuara dhe e veshur në të zeza, Blerona duket bukur në imazhin e fundit të hedhur në instagram për 135 mijë ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv

Blerona Zeqiri është moderatore e emisionit të përjavshëm “1 Kafe prej Shpisë”, i cili transmetohet çdo të diel në RTV21./21Media