Blerona tërheqëse në Antalia

Blerona tërheqëse në Antalia

Moderatorja e njohur e RTV 21, Blerona Zeqiri pas përfundimit të emisionit veror “21 Gradë”, ka ndarë kohë për vetën.

Ajo është duke kaluar pushimet në Turqi dhe nga atje po publikon imazhe po shfaq linjat e saj pefekte, shkruan rtv21.tv.

Me disa kilogram më pak, bukuroshja duket shumë bukur teksa po shijon plazhin e Antalias.

Blerona muajve të fundit ka sprovuar vetën edhe në aktrim, ajo i është bashkuar kastit të humoristëve “Stupcat” në skecin “Femra e Kinës”/21Media