Blerona duket bukur rrugëve të Londrës

Blerona duket bukur rrugëve të Londrës

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur, Blerona Zeqiri ditëve të fundit po qëndron në Angli. Bukuroshja kosovare, nga qytete të ndryshme angleze po publikon pamje tejet të bukura në rrjete sociale.

E kur jemi te këto të fundit, pak më parë 24 vjeçarja publikoi për ndjekësit e shumtë në instagram tri fotografi tejet të bukura, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara dhe me fustan të kuq, Blerona duket mjaft bukur në imazhet e fundit.

Blerona Zeqiri është moderatore e shumë emisioneve në RTV21, pjesë e së cilit është qe një dekadë./21Media