Blerona tejet aktive

Blerona tejet aktive

E buzëqeshur, e ëmbël dhe mjaft simpatike ajo shfaqet çdo herë në ekranet tuaja, të cilat ua zbukuron çdo javë. Bëhet fjalë për moderatoren e njohur kosovare, Blerona Zeqirin, e cila po pëlqehet mjaft nga publiku.

Ndonëse, gjithnjë ka qenë e dashur nga publiku, moderatorja e njohur e RTV21 së fundmi, që ka larguar kilogramët e tepërt po e “djeg” rrjetin.

Blerona për ndjekësit e saj të shumtë po publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj, në të cilat po duket me të vërtetë bukur, shkruan rtv21.tv

E tillë, ajo duket edhe në fotosesionin e fundit, në të cilin shihet me fustan ngjyrë hiri, në të cilin vërehen linjat e bukura trupore të saj.

Në imazhet e publikuara 150 mijë ndjekësit e saj në instagram Blerona po merr komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

#2 @liastubllaofficial

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on


 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

Moderatorja Blerona Zeqiri më 27 tetor ka folur për herë të parë lidhur me ndërhyrjen kirurgjike që ka bërë për humbjen në peshë. “Një prej pyetjeve më të shpeshta që kam pas për këto pesë muaj dhe jo veç prej miqve të afërt, por edhe prej njerëzve të cilët më ndjekin në rrjetet sociale edhe njerëzit që më kanë takuar në rrugë ju ka interesuar jashtëzakonisht shumë ndryshimi im”, ka thënë Blerona, e cila ka arritur që t’i heqë 23 kilogramë./21Media