Shkëlqen në të zezë

Shkëlqen në të zezë

Njëra ndër prezantueset më të pëlqyera dhe më të përfolura të mediave shqiptare pa dyshim që është edhe Blerona Zeqiri, shkruan rtv21.tv

Blerona e cila është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ka rrëmbyer vëmendje me disa fotografi që ka publikuar së fundmi.

Prezantueseja e RTV21, ka shkëlqyer e veshur me një fustan të zi të gjatë nga disenjatorja e njohur, Lia Stublla.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

Blerona së bashku me Visar Kalludrën, prezantojnë emisionin “1 Kafe prej Shpisë” të RTV21./21Media