Rep-artisti Blleki dhe këngëtarja Fifi kanë bashkuar forcat për të realizuar një projekt të ri muzikor.

“Mbi dozë” titullohet kënga e re e dyshes të cilën e sollën edhe me videoklip. Për instrumentalin e këngën është përkujdesur producenti K-Master.

Teksin dhe melodinë e kësaj të fundit e ka bërë Fifi, së bashku me producentin që është pjesë e grupit PINT, K-Master. /21Media