Vajza e Beyonce dhe Jay-Z, Blue Ivy po ndjek hapat e prindërve të saj.

Ajo do të jetë protagoniste në albumin më të ri të këngëtares “Black is King” në bashkëpunim me “Disney Plus”.

Blue është shfaqur në promon e albumin të publikuar mbrëmjen e kaluar. 8 vjeçarja shfaqet me një topuz të mbuluar nga kurora me perla, një fustan të bardhë dhe me buzë të kuqe teksa kërcen nën ritmet e këngës së mamasë së saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on