Ka mbetur vetëm një ditë nga publikimi i këngës  “Pare si Thaqi, Pare si Rama” 

Ka mbetur vetëm një ditë nga publikimi i këngës  “Pare si Thaqi, Pare si Rama” 

Është paraljmëruar javë më parë që Blunt dhe Real do të vijnë me një këngë të re, ndërsa tani është finalizuar i gjithë projekti dhe pritet që të publikohet nesër në orën 17:00.

Lajmin e ka bërë të ditur Blunt përmes një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, shkruan rtv21.tv

“NESER NE OREN 17.00. Blunt & Real – Pare si Thaqi, Pare si Rama” ka qenë mbishkrimi që Blunt i ka lënë videos./21Media

https://www.instagram.com/p/BSTIFVchdhM/?taken-by=bluntandreal