Për prezantuesen e njohur, Edona Demiqi-Haxhiu e cila ju shoqëron çdo pasdite përmes emisionin “Bon Bon” sot është ditë e veçantë. Fytyra e embël dhe e qeshur e “Bon Bon-it” sot feston ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes, Edona padyshim që po merr urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe kolegët e shumtë.

Edona Demiqi-Haxhiu është e martuar me Tes Haxhiun dhe kanë një djalë të quajtur, Endi./21Media