Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Violetë Kukaj ka publikuar projektin më të ri të titulluar “Boni Mashallah”, shkruan rtv21.tv

Këtë këngë Violeta e ka sjellë edhe me videoklip në të cilin në sy të bie ndryshimi i madh në dukjen e saj.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Hekuran Krasniqi, kurse,  orkestrimin e bëri Genti Lako. /21Media