Dafina tregon gjitha atletet e saj

Dafina tregon gjitha atletet e saj

Këngëtarja Dafina Zeqiri në paraqitjet e saj ka dëshmuar një stil unik të cilin e pëlqejnë dhe dëshirojnë shumë vajza. Atë shpesh jemi mësuar  ta shohim në atlete duke na lënë të kuptojmë se i pëlqen shumë ato, e këtë e ka dëshmuar edhe me një video në InstaStory, ku ka treguar dollapin e saj mbushur me atlete, shkruan rtv21.tv

E natyrisht  ato janë gjithecilat më të bukura se tjerat. Në vazhdim mund t’i shihni edhe ju ateltet e Dafinës./21Media