Fotografi nga festa e Zërit

Fotografi nga festa e Zërit

Në familjen Gjikolli sot ka arsye për festë. I ëmbli Zëri sot ka ditëlindjen e parë dhe prindërit u përkujdesën maksimalisht për një festë të veçantë.

Fotografi të shumta nga festa e datëlindjes publikuan prindërit e Zërit, Gjiko dhe Elita, shkruan rtv21.tv

Gjiko dhe Elita u martuan në shtator të vitit 2018. Në shkurt të vitit 2019 ata u bekuan me të ëmblin Zëri./21Media