Çifti janë kujdesur deri në detajin e vogël

Çifti janë kujdesur deri në detajin e vogël

Vajza e çiftit të estradës, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen. Ajka mbushi një vjet.

12 muaj u deshtë të kalonin që fansat e çiftit ta shihnin Ajkën. Në ditën kur, Ajka mbushi një vjet çifti uruan atë me disa fotografi të publikuar që paraqisnin vajzën e tyre të sapolindur, shkruan rtv21.tv

Ajka është fëmija i parë dhe i vetëm i çiftit Kallaku, për të cilën dyshja kanë organizuar një festë përrallore në shtëpinë e tyre. Pamjet nga festa e ditëlindjes së parë, në rrjetin social Instagram i ka publikuar Xhensila. Duket se çifit janë kujdesur deri në detajin e vogël që ditëlindja e parë e Ajkës të mbetet një kujtim i bukur. /21Media