Shtëpia luksoze e Anxhelinës

Shtëpia luksoze e Anxhelinës

Këngëtarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj,  ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo vazhdon të mbetet një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft aktive.

Tash e sa vjet, Anxhelina po jeton larg Shqipërisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka ndërtuar një jetë të re.

Nëna e saj, këngëtarja e mirënjohur Albërie Hadërgjonaj përmes një video që ka publikuar së fundmi në instastory, na ka zbuluar hapësirat e brendshme të shtëpisë së Anxhelinës në Los Angeles.

Albëria ka treguar dhomën e ndjenjës  ku mbizotëron ngjyra e bardhë dhe e zezë, ndërsa ka të vendosur në tavolinë një element kombëtar.

Kujtojmë se “Leje Leje” është kënga e fundit nga Albëria e cila është pëlqyer mjaft shumë nga publiku./21Media