Modelja 33 vjeçare nga Australia, Miranda Kerr ka shkëlqyer në fustanin e saj të kuq gjatë qëndrimit të saj në Korenë e Jugut

Modelja 33 vjeçare nga Australia, Miranda Kerr ka shkëlqyer në fustanin e saj të kuq gjatë qëndrimit të saj në Korenë e Jugut

Modelja e njohur nga “ Victoria’s Secret”, në fotosesionin e realizuar shihej që kishte kombinuar të gjitha elementet e veshjes me ngjyrë të kuqe, që nga buzëkuqi, fustani, thonjtë e deri tek  këpucët. Ajo kishte pasur flokë të lëshuar dhe një  grim më të lehtë pranverorë, përderisa më shumë rëndësi i ishte kushtuar theksimit të buzëve.

Miranda Kerr është përfolur së fundmi për lidhjen e saj me Evan Spiegel, bashkë-krijuesin e aplikacionit më të përdorur, “Snapchat”./21Media

miranda kerr