Dy emra të njohur të skenës, Buraku dhe Donjeta e kanë sjellë në versionin akustik këngën “Harrom”. Teksti i këngës është shkruar nga Ghulo, kurse muzika i është besuar Bini Diez.

Për klipin u përkujdes Imagine Films./21Media