“Burrë & gru n’karantinë”, seriali më i ri komik i realizuar në shtëpi

Edhe në këto ditë izolimi, aktorët po gjejnë mënyrën e duhur për të qenë sa më pranë publikut, duke i argëtuar në mënyra të ndryshme qoftë edhe nga shtëpia.

Projekti “Burre & Gru n’karantinë”, një mini serial nga një çift në këtë kohë karnantine me aktorët e mirënjohur Besart Sllamniku dhe Edona Reshitaj.

Aktorja e njohur Reshitaj në një video-lidhje për RTV21 tha se skenarin e këtij projekti po e shkruan Besarti, ndërsa ajo vetëm e luan rolin që e ka.

Reshitaj u shpreh se seriali ka të bëjë me ndodhitë në këtë kohë pandemie, duke shtuar se bazohen edhe në ndonjë barcoletë./21Media

#KreativitetPandemie Aktorja #EdonaReshitaj tregon detajet për projektin "Burrë & gru n’karantinë”

#KreativitetPandemie Aktorja #EdonaReshitaj tregon detajet për projektin "Burrë & gru n’karantinë”

Gepostet von RTV21 am Dienstag, 12. Mai 2020