Të dielën do të publikohet projekti muzikor i titulluar “Dy zemra” nga Nora Istrefi dhe Butrint Imeri.

Para publikimit të këngës, Nora dhe Butrinti kanë ndarë në rrjetet sociale pamje nga skenat e videoklipit.

Një video nga xhirimet e videoklipit e ka publikuar sot Butrinti në Instagram, ku shfaqet përkrah artistes Nora Istrefi.

 

View this post on Instagram

 

Miremengjesi

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

“Dy zemra”  është bashkëpunimi i parë i tyre./21Media