Këtë ditë Butrinti do ta mbajë mend gjatë

Këtë ditë Butrinti do ta mbajë mend gjatë

Për këngëtarin e njohur dhe shumë të dashur për publikun, Butrint Imeri sot ka qenë një ditë shumë e rëndësishme.

Butrinti është bërë dajë dhe këtë gëzim e ka shprehur përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Te don daja shum Urime lindja Arjona ⭐️❤️ 😇 31.05.2017”, ka shkruar Butrinti në foton e publikuar./21Media

 

Te don daja shum Urime lindja Arjona ⭐️❤️ 😇 31.05.2017

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on