"Për një dashuri", mbi 1 milion klikime

“Për një dashuri”, mbi 1 milion klikime

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë, Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu dje publikuan bashkëpunimin e parë. Ata rikrijuan hitin e dikurshëm të Ermal Fejzullahut, “Për një dashuri”.

Kënga edhe në këtë version po pëlqehet shumë nga fansat dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 1 milion klikime, shkruan rtv21.tv 

Kënga është shoqëruar me një videoklip të veçantë./21Media