Butrinti Imeri e rikthen videoklipin pasi ja bllokuan në YouTube

Butrinti Imeri e rikthen videoklipin pasi ja bllokuan në YouTube

Për disa orë videoklipi dhe kënga e re “Bella” e këngëtarit Butrint Imeri ishte bllokuar në kanalin zyrtar YouTube.

Por, këngëtari e ka rikthyer përsëri në YouTube, shkruan rtv21.tv

E drejta autoriale ishte shkaktari që bllokoi videoklipin por duket se tani gjithçka është rregulluar./21Media