Pak nga kënga e re e Sinanit

Pak nga kënga e re e Sinanit

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Hoxha ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që do të jetë në bashkëpunim me këngëtaren, Almenda.

Kënga e cila mban titullin “Çaji” pritet që të publikohet këtë të premte në ora 17:00, shkruan rtv21.tv

Përmes disa videove të publikuara në rrjetin social Instagram, Sinani ka zbuluar pak nga klipi dhe kënga e re.

Ndryshe, “Luje Luje” është projekti i fundit muzikor që Sinani e ka publikuar në muajin shkurt. Kënga ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube./21Media