“Nuk ka marrëveshje sekrete, nuk ka nxitim për të arritur marrëveshje…”

“Nuk ka marrëveshje sekrete, nuk ka nxitim për të arritur marrëveshje…”

Ministri i Punëvë të Jashtme i Shqipërisë, Gent Cakaj në konferencën për medie në Prishtinë iu përgjigj pyetjes për vizitën e tij në Ëashington dhe takimin me përfaqësuesin e presidentit, Donald Trump në dialogun Kosovë-Serbi, ambasadorin Riçard Grenell. Cakaj tha se ka marrë mesazhin se nuk ka ndarje të Kosovës./21Media