Çerekfinalje e Ligës së kampionëve në futboll

Çerekfinalje e Ligës së kampionëve në futboll

Bajerni  ka deklasuar Barcelonën 8 me 2 , në çerekfinale të  Ligës së kampionëve në futboll. Sonte prej orës 21:00 zhvillohet ndeshja e fundit e këtij rangu ndërmjet Mançester Sitit dhe Lionit . Gjysmëfinalen e kësaj gare e kanë siguruar Bajreni, Lajpcigu dhe Paris Sen Zhermen .(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media