Ndryshimi i aktorit

Ndryshimi i aktorit

Can Yaman aktori i famshëm turk me prejardhje shqiptare, i njohur u bë për rolet e tij në serialet “Erkenci Kus “, “Inadina Ask”,  “Dolunay” e shumë seriale tjera.

Aktori muaj më parë ka habitur të gjithë fansat e tij me një deklara të ku tregoi se në janar të vitit 2020, do t’i bashkohet forcave ushtarake, shkruan rtv21.tv

Me këtë vendim Cani do të heqë dorë nga detajet që e karakterizojnë në pamje, siç janë flokët dhe mjekra.

Tani kur janë vetëm ditët e para të vitit 2020, Cani është gati të shkojë ushtar në Izmir.

Në një fotografi të publikuar nga frizeri i tij, 30 vjeçari pa mjekër dhe me flokë të shkurtër, duket si një tjetër person. /21Media