Kosova sonte do të luajë kundër Çekisë

Kosova sonte do të luajë kundër Çekisë

Ish mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana përmes një postimi në Instagram ka shprehur përkrahjen për Kombëtaren e Kosovës dhe atë të Shqipërisë.

Cana në rrjetin social Instagram ka publikuar dy fotografi, duke i përkrahur dy kombëtaret.

Kosova sonte nga ora 20:45 do të luajë ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj, atë ndaj Çekisë. Po në të njëjtë kohë Shqipëria e pretë Andorren në “Elbasan Arena”./21Media