Gjatë ditës së djeshme reperi i njohur Capital T ka publikuar një fotografi me modelen e famshme nga Shqipëria, Adrola Dushi.

Megjithatë kjo nuk është vetëm një fotografi e thjesht e dy personave të famshëm, por me këtë m reperi ka ngallur shumë dilema, duke e lënë në konfuzion raportin e tyre miqësor apo janë në lidhje dashurie?!

Një shenjë tjetër për raportin e tyre që bëri dilema te publiku është edhe komenti i reperit që e la sot në një fotografi të Adrolës.

Ai fotografinë e Adrolës e komentoi me disa ’emoji’ të zemrave me shigjetë,

Kujtojmë se, muaj më parë bukuroshja nga Shqipëria nuk e ka përjashtuar mundësinë e të qenurit nuse Kosove. “Kam dëgjuar lartë e poshtë për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës dhe thjesht po kontribuoj!”,ishte shprehur ajo./21Media