Dy artistët e njohur shqiptarë, Capital T dhe Alban Skënderaj shtatë vjet më parë sollën bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga “Një Ëndërr” ishte një ndër këngët më të pëlqyera të asaj kohe.

Një bashkëpunim tjetër nga Capital T dhe Alban Skënderaj është paralajmëruar.

Ishte reperi Capital T ai i cili në emisionin “Shiko kush luan”, tregoi se do të ketë një bashkëpunim me këngëtarin Alban Skënderaj.

Reperi nuk ka zbuluar se kur do të publikohet projekti i tyre i përbashkët./21Media