Emrat e njohur të skenës shqiptare, Capital T dhe Ledri Vula sapo publikuan këngën e tyre DMP  e cila është pjesë e albumit “Skulpturë” të Capital T.

Dyshja këtë këngë e publikuan me videoklip mjaft interesant, veror  të realizuar në bregdet, shkruan rtv21.tv

Albumi i ri i Capital T do të publikohet në muajin korrik në të cilin do të përfshihen bashkëpunime e shumë projekte interesante. /21Media