Emrat e njohur të skenës shqiptare, Capital T dhe Ledri Vula të premten pritet ta publikojnë këngën e tyre e cila është pjesë e albumit “Skulpturë” të Capital T.

Këtë e bëri të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram, shkruan rtv21.tv

“DMP me Ledri Vulën të premten në ora 17:00, Skulpturë”, ka shkruar reperi poshtë postimit të bërë në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

DMP X @ledrivula 🤪 të Premten në ora 17:00 🔥 #DMP #SKULPTURE

A post shared by Capital T (@truekapo) on

 Albumi i ri i Capital T do të publikohet në muajin korrik në të cilin do të përfshihen bashkëpunime e shumë projekte interesante. /21Media