Dy rep-artistët më të dashur dhe më të talentuar të skenës, Capital T dhe Ledri Vula po sjellin një super hit. Lajmi u konfirmua nga të dy artistët mbrëmë gjatë prezantimit live të albumit “Skulpturë” nga Capo. Siç bënë të ditur, kënga e dyshes pritet të publikohet të mërkurën.

 

View this post on Instagram

 

The Album 🔥🔥🔥 Promo

A post shared by Capital T (@truekapo) on

“Skulptura” e Capital T përmban shumë këngë solo dhe disa bashkëpunime dhe ky album pritet të publikohet më 1 korrik./21Media