Dy reperët e njohur bëhen bashkë në këtë fundvit

Dy reperët e njohur bëhen bashkë në këtë fundvit

Reperi i njohur, Capital T sapo ka publikuar në Youtube këngën e re në bashkëpunim me reperin shumë të suksesshëm MC Kresha.

“Numra” titullohet kënga e re nga dyshja e cila është pjesë e albumit të ri nga Capital T.

Kjo këngë vjen me muzikë të punuar nga B.O BEATZ, ndërsa tekstin e kanë shkruar vet reperët.

Ndryshe, kujtojmë se “Ballin” ishte bashkëpunimi i parë midis Capital T dhe Mc Kreshës./21Media