Kapo ka përfunduar xhirimet e klipit

Kapo ka përfunduar xhirimet e klipit

Capital T ka gati projektin e ri të cilin shumë shpejtë do ta publikojë për fansat e tij.

Xhirimet e klipit kanë përfunduar, mirëpo kënëgtari nuk ka shpalosur më shumë detaje për këtë projekt mirëpo ajo që dihet është se projekti shumë shpejtë do të publikohet për fansat, shkruan rtv21.tv

Capo është duke e shijuar ende suksesin e këngës “C’est La Guerre” të cilen e solli në bashkëpunim më këngëtarët e huaj Macro dhe Dj Nika./21Media