Rep-artisti i njohur, Capital T sonte publikoi albumin e tij të radhës.

“Skulpturë” titullohet albumi i artistit, të cilin e publikoi në të gjitha platformat digjitale në orën 00:00, shkruan rtv21.tv

Albumi ka gjithsej 15 këngë, gjashtë prej të cilave Capital i ka në bashkëpunim.

Një nga bashkëpunimet është me Ledri Vulën dhe një me Vig Popa-n./21Media