Rep-artisti Capital T së shpejti do të publikojë projektin e radhës. Artisti këtë sot e bëri të ditur përmes një postimi në instagram, ku publikoi edhe një pjesë të këngës së re.

Projekti i ri i Capital T titullohet “Diego”, shkruan rtv21.tv

#DIEGO coming soon…”, shkroi artisti krahas postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

 

Ndryshe, “Fjalt e nënës” është projekti i fundit muzikor i Capital T. Projekti është publikuar më 13 nëntor dhe deri tani ka mbi 4 milionë klikime në Youtube./21Media