Reperi i mirënjohur shqiptar, Capital T ka kohë që ka paralajmëruar videoprojektin e ri muzikor, “Flawless”. Artisti ka bërë të ditur se kënga e re e tij do të publikohet nesër në mesnatë.

Edhe kjo këngë është pjesë e albumit të tij “Skulpturë”. Albumi i ri i tij ka 17 këngë dhe pritet të publikohet së shpejti./21Media