Capo ka një pyetje për fansat

Capo ka një pyetje për fansat

Reperi i njohur shqiptar, Capital T ka paralajmëruar fansat e tij se shumë shpejt do të vijë me një ripërpunim, mirëpo nuk ka zbuluar se për cilën këngë bëhet fjalë, shkruan rtv21.tv

“Xhaxhi Kapo është kthyer me një përpunim!!! E dëgjuat saktë “përpunim” kush e gjen kangën??”, ka shkruar reperi krahas fotografisë që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 800 mijë ndjekës.

 

View this post on Instagram

 

Uncle Kapo is back with another REMAKE !!! 😆 E dëgjuat saktë “REMAKE” kush e gjen kangen 🤠??

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Ndryshe, “Hookah”, është projekti i fundit muzikor i Capital T. Kënga është publikuar më 12 prill dhe deri më tani numëron mbi katër milion klikime në kanalin YouTube./21Media