Ai thotë se tradicionalen po e kthejnë në trend

Ai thotë se tradicionalen po e kthejnë në trend

Reperi i njohur Capital T, pas paralajmërimit për një projekt të ri muzikor, ai po vazhdon të zbulojë detaje të videoklipit.

Reperi i njohur ka treguar se tani do të vijë në bashkëpunim me producentin e tij Mixey dhe bëhet fjalë për një projekt “krejt ndryshe”, shkruan rtv21.tv.

Ai në fotografi shihet me veshje kombëtare tradicionale duke ia lënë edhe mbishkrimet si: Kapo me bija 😝😂 , E kthejm tradicionalen n’trend apet 🌋🇦🇱, Oooo mixha jonë .

Kujtojmë se projekti i fundit i Capital T është “Pse po ma lun lojën”./21Media