Rep-artisti i njohur kosovar, Capital T njoftoi se me më 1 tetor do taë publikohet pjesa e dytë të albumit “Skulpturë”. Ai gjithashtu pë fansat e tij bëri publike edhe titujt e këngëve, në këtë pjesë hyn edhe kënga “Braziliane”, që u publikua muajin e kaluar.

Përveç këngëve solo pjesë të albumit janë edhe disa bashkëpunime si me,  Vig Poppën dhe Dardanin.

Pjesa e dytë e albbumit “Skulpturë” do të publikohet në të gjitha platformat dixhitale. /21Media 

 

View this post on Instagram

 

SKULPTURË • 1 TETOR streaming on all digital platforms ✨ cilen kang jeni tu e prit ma s’shumti !? 🌍

A post shared by Capital T (@truekapo) on