Së shpejti do publikohet projekti i dyshes

Së shpejti do publikohet projekti i dyshes

Rep-artisti i njohur shqiptar, Capital T para disa dite ka paralajmëruar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me reperin e njohur ndërkombëtar, Moe Phoenix.

Ndërsa, sot me anë të një postimi në instagram artisti ka zbuluar se bashkëpunim i tyre do të publikohet të premten.

Mercy të premten 00:00/ video të shtunën 12:00”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotovgrafisë së publikuar
në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

M E R C Y – audio streaming Friday 00:00 / video comes Saturday 12:00 🇦🇱x🇱🇧x🇩🇪

A post shared by Capital T (@truekapo) on

“200 Dite” është projekti i fundit muzikor i artistit në bashkëpunim me grupin TNT. Kënga është publikuar më 18 maj dhe deri më tani numëron mbi dy milionë klikime në kanalin Youtube./21Media