Kënga me re nga Albani

Kënga me re nga Albani

Artisti i njohur, Alban Skenderaj  ashtu siç ka premtuar në ditën e të dashuruarave ka publikuar këngën e tij të re.

“Çdo ditë një Shën Valentin” mbanë titullin kënga e re, për tekstin dhe muzikën e të cilës është kujdesur vetë Albani.

Ndërsa, orkestrimin e këngës e ka bërë Julian. Kënga është shoqëruar edhe me videoklip mjaft interesant.

“Duamë” titullohet kënga e fundit e Albanit në bashkëpunim me gruane  tij, Miriamin , e cila është publikuar në muajin maj dhe deri më tani numëron mbi 18 milionë klikime./21Media