Kryendeshjet Vëllaznimi – Trepça dhe Vushtrria – Kastrioti

Kryendeshjet Vëllaznimi – Trepça dhe Vushtrria – Kastrioti

Në këtë mesjavë, zhvillohen ndeshjet çerekfinale të kupës së Kosovës në hendboll për meshkuj. Veçohet dueli Vëllaznimi – Trepça. Skuadrat fituese kualifikohen për në gjysmëfinale të kësaj gare./21Media