Chelsea kalon në epërsi ndaj Brightonit

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Stamford Bridge”, ku po luhet ndeshja mes Chelseat dhe Brightonit.

Skuadra e Chelseat ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Brightonit, përmes golit të shënuar nga Connor Gallagher.

Gallagher shënon në minutën e 14’ për 1:0.

Back to top button