The Blues nuk do të paguajnë 100 milionë funta

The Blues nuk do të paguajnë 100 milionë funta

Chelsea nuk do ta plotësojë kërkesën e Borussia Dortmund për adoleshentin, Jadon Sancho.

The Blues nuk do të paguajnë 100 milionët e kërkuar për të, pasi që kjo duket një shumë e ekzagjeruar nga drejtuesit e klubit nga Londra.

Edhe raportimet e fundit kanë qenë që nëse Dortmund nuk do ta zbres çmimin për futbollistin, ata do të kthejnë sytë nga Wilfried Zaha dhe Timo Werner.