Chrissy mbush 33 vjet

Chrissy mbush 33 vjet

Modelja e njohur me famë botërore, Chrissy Teigen sot feston 33 vjetorin e lindjes.

Teigen përveç karrierës së gjatë si modele, ajo është edhe njëra nga autoret e librave më të shitur për receta gatimesh.

Chrissy gjithashtu është e martuar edhe me këngëtarin e njohur, John Legend.

Çifti ishte martuar në shtator të vitit 2013, në Lake Como,  shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

my cherie amour

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on


Ata kanë së bashku dy fëmijë, një vajzë të quajtur, Luna Simone Stephens dhe një djalë të quajtur, Miles Theodore Stephens.

 

View this post on Instagram

 

we made it home! (photo for photo purposes, not approved seating by the FAA)

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on


Chrissy dhe John konsiderohen si çifti më simpatik i Hollywood-it, pasiqë dashurinë për njëri-tjetrin e shprehin në prani të miliarda njerëzve.

 

View this post on Instagram

 

well well well look who decided to finally contribute to our family’s finances #ALegendaryChristmas

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Kujtojmë që John Legend në vitin 2013, kishte lanosuar këngën, “All Of Me” dedikuar Chrissy-t, këngë kjo, e cila u shndërruar në “himnin e dashurisë” për shumë çifte anë e mbanë botës./21Media