Ciara shtatzanë

Ciara shtatzanë

Këngëtarja e famshme Ciara dhe bashkëshorti i saj qendërmbrojtësi amerikan, Russell Wilson po bëhen prindër për herë të tretë.

34-vjeçarja këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar në Insatagram.

Çifti së bashku kanë edhe një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Sienna Princess Wilson. Por, Ciara ka edhe një fëmijë tjetër me reperin Future.

Ciara dhe Russell Wilson janë martuar në vitin 2016 dhe kanë një vajzë, Sienna Princess Wilson. /21Media