Shtatë ndarjet më të mëdha të Hollywood-it

Shtatë ndarjet më të mëdha të Hollywood-it

2018 për disa fytyra të njohura ishte një vit i mbushur me sfida dhe sidomos për ata që kishin probleme në lidhje.

Disa të famshëm vendosën që këtyre problemeve t’iu japin fund duke zgjedhur ndarjen si një opsion, shkruan rtv21.tv

Lidhje të gjata të çifteve të njohura që publiku mendonte se dashuria e tyre do të zgjaste përgjithmonë, mbaruan në vitin 2018.

Rtv21.tv ua sjellë disa nga ndarjet që bënë bujë më së shumti gjatë vitit 2018.

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux

Jennifer Aniston and Justin Theroux

Channing Tatum dhe Jenna Dewan

Channing Tatum and Jenna Dewan

Ariana Grande dhe Mac Miller

Ariana Grande and Mac Miller

Paris Hilton dhe Chris Zylka

Paris Hilton and Chris Zylka

Cardi B dhe Offset

Cardi B and Offset

Ariana Grande dhe Pete Davidson

Ariana Grande and Pete Davidson

Sean “Diddy” Combs dhe Cassie Ventura

Sean

Gjatë vitit 2018 edhe shumë fytyra të njohura të tjera i dhanë fund lidhjeve të tyre shumë vjeçare, por këto shtatë çifte shokuan publikun duke konfirmuar ndarjen e tyre publikisht./21Media