Çifti Fahriye Evcen-Burak Özçivit darkuan në një restorant në Etiler një ditë më parë.

Dyshja, të cilët u vu re se i kushtonin vëmendje rregullave të higjienës, dezinfektuan duart para se të largoheshin nga vendi pas vaktit.

Duke dalë nga restoranti iu përgjigjen pyetjeve të gazetarëve, përcjell portali rtv21.tv

Burak Özçivit, i cili u kthye në imazhin e tij të vjetër për xhirimet e sezonit të ri të serialit, tha, “Unë e rekomandoj atë për të gjithë. Është shumë komod. Më funksionoi në jetën e përditshme”, dhe deklaroi se ishte i kënaqur me stilin e tij të ri.

Fahriye Evcen, i cili bëri një pushim nga setet për një kohë të gjatë pas lindjes së djalit të saj Karan, deklaroi se i mungon ekrani.

Dyshja, të cilët dyshohet se patën një krizë në e tyre të verës gjatë pushimeve në Bodrum, mohuan lajmin duke thënë “Nuk ka diçka të tillë”./21Media