"Është..."

“Është…”

Artisti i njohur shqiptar, Skerdi Ago, dhe partnerja e tij, gazetarja Vesa Rama-Ago, shumë shpejt pritet që të bëhen prindër për herë të parë, shkruan rtv21.tv

Çifti përmes fotografive që sot kanë publikuar në rrjetin social Instagram, treguan gjininë e fëmijë.

“Mezi po pres të t’shoh djali im”, ka shkruar Skerdi krahas fotos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Mezi po pres te t’shoh djali im🙏🏻 @vesaaago

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Ndërsa, Vesa krahas fotografive që ka ndarë me ndjekësit e saj ka shkruar “është djalë”.

 

View this post on Instagram

 

IT’S A BOY🍼 @skerdiago ❤️ Thank you so much @iamflamurilazi and @arra_event_design 🙏🏻

A post shared by Vesa Rama Ago 💍 (@vesaaago) on

Ndryshe, Skerdi Ago në muajin gusht ka dhënë lajmin se ai po bëhet baba./21Media